Po-So 12.00 - 19.00 Jsme Vám k dispozici : SK +421 903 957 770 Schůzka v Praze +420 777 972 657

Úprava / Oprava bot

Pro naše zboží poskytujeme záruční i pozáruční servis.

V případě, že se u zboží vyskytne vada, kterou lze odstranit, a která nebrání dalšímu užívání zboží, tak vrámci reklamace provedeme opravu, nebo úpravu hotových bot.

Služby jsou zpoplatněny v případech, kdy zboží bylo zhotoveno dle Vašich požadavků a dodatečně požadujete, již hotové zboží změnit, nebo některou z úprav vynechat, zaměnit,... (podpatek, barva nebo typ podrážky apod.)

U bot zhotovených podle Vaší klasické velikosti, resp. podle naší velikostní tabulky, boty na naše náklady neupravujeme.

Proto prosíme věnujte větší pozornost výběru velikosti - jelikož se všechny naše boty zhotovují podle Vašeho přání (s úpravami na zakázku). Výsledkem je jedinečný pár bot zhotovený jenom pro Vás.

Doba realizace tohoto servisu, v závislosti na složitosti se pohybuje od 10 do 20 pracovních dnů.

UPOZORNĚNÍ u bot zhotovených na míru s úpravou Atyp i u bot ve službě VIP může doba úpravy - dle Vámi požadované změny (náročná úprava například kompletní prošívání) trvat i delší dobu než samotné zhotovení. Jelikož upravovat a měnit již hotové zboží od základu je náročnější než samotné zhotovení. U druhé či třetí úpravy obuvník zváží, jestli je vubec úprava reální nebo ne. Děkujeme za Vaší trpělivost - pečujeme, aby jste s výsledem byli spokojeni.