Po-So 12.00 - 19.00 Jsme Vám k dispozici : SK +421 903 957 770 Schůzka v Praze +420 777 972 657

Storno a Vrácení

Pokud jste se rozhodla, že zboží nechcete, prosíme pošlete nám ho zpátky na adresu sídla společnosti: Popelka team s.r.o, Vajkovce 128, 044 43  Budimír, SR a to v co nejkratší době od přijetí zásilky.

Zboží pošlete řádně zabalené, s originál dokladem (faktura) a dopisem ve kterém prosíme uvést:

"Podle obchodních podmínek popelkateam.eu, Vás žádám storno mé objednávky číslo: (číslo faktury) a o vrácení peněz na číslo mého bankovního účtu: (číslo Vašeho účtu)."

Storno a vrácení peněžních prostředků bude realizováno po doručení zboží k nám a jeho kontrole. Vše nejpozději do 10 dnů od přijetí zásilky do sídla společnosti.

Storno u bot s úpravou Atyp.

Storno objednávky s úpravou Atyp je náročné i pro nás - jelikož jde o jedinečný pár bot zhotovený podle Vašich mír. Pro výrobu takových bot bylo nutné zhotovit samostatné kopyto. Zálohu za zboží Vám vrátíme, ale ze zálohy si odečteme cenu za službu Atyp úpravy.

Storno u bot bez úpravy Atyp.

Zálohu za zboží Vám vrátíme, ale ze zálohy si odečteme 49,- Eur /1.229,- Kč jako stornovací poplatek za službu zhotovení bot na zakázku.

Storno poplatek = poplatek za službu zhotovení na zakázku to znamená = že si klientka vybere podpatky, materiál, barvy, zdobení, tvar paty, špičky i další úpravy podle sebe. Nevztahuje se na již hotové boty ve výprodeji.


Objednváky ve službě VIP nelze zrušit! Lze zboží jenom upravovat do požadované podoby.

Všechno naše zboží se zhotovuje na zakázku podle vybraných úprav každé klientky, individuálně.

Zákon č. "102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa § 7 ods.6 pís. c)" nedovoluje od takové objednávky odstoupit.

My Vám ovšem tuto možnost nabízíme - viz výš možnosti storna a vrácení, s výjimkou služby VIP.

Služba VIP je pro nás pracný a náročný proces zhotovení - jelikož lze svolit jakoukoli obuv. Proto u služby VIP nabízíme ještě před zhotovením i zásilku a ozkoušení tzv. "zkoušky", která Vám bude doručená pro ověření střihu, mír, a dalších detailů.

U nákupu hotového zboží (boty z výprodeje, šaty, kabelka) a následně zrušením objednávky Vám bude vrácená celá částka, kterou jste hradila. Při zrušení takové objednávky prosíme o přiložení vyplňeného formuláře: https://nakupujbezpecne.sk/docs/form/odstupenie%20od%20zmluvy.pdf

TIP:

Doporučujeme Vám boty zkoušet "uvolňovat " jen v domácím prostředí, aby při vrácení nejevili známky vnějšího nošení. popelkateam.eu si vyhrazuje právo na neschválení vrácení bot, které jeví známky viditelného nošení ve venkovním prostředí.

Upozornění: Neakceptujeme zásilky na dobírku.

Vzhledem k dobru zákazníka prosíme pošlete zásilku jako sledovanou, prioritní (Formou doporučeného dopisu). (Poznámka !!! obyčejný dopis není sledován, a v případě, že je ztracen poštou, není možná kompenzace ze strany prodávajícího).